top of page
Prefabrika - Çayeli Müzik Okulu
Okul rock gruplarımızdan Prefabrika
Büyük Bir Aile

 

Çayeli Müzik Okulu 2007 yılından bu yana Çayeli'nde müziği insanların hayatına katmaya devam etmektedir. Biz öğrenci ve velilerimizle büyük bir aileyiz. Öğrencilerimiz birbiriyle kaynaşır, ortak projelerde çalışırlar. 

Sıradan Bir Eğitim Değil

 

Okulumuza gelip sadece 1 saat ders alıp gitmezsiniz. Her öğrenciye bir hedef belirleriz. Kimini orkestramıza, kimi bir rock grubumuza adapte ederiz. Profesyonel ses stüdyomuzda kayıt, gösterilerde de sahne tecrübesi yaşatırız.

Kişiye Özel Eğitim

 

Her öğrenci yaşına, tarzına, müzik zevkine göre tek tek değerlendirilir. Herkese tek bir metodla değil, öğrenciye özel yöntemlerle, sıkmadan eğitim veririz. Yıllardır okulumuza devam eden öğrencilerimiz var. Her sene müzik kalitelerine bir şeyler katmaya devam ediyorlar. 

Gelin Tanışalım!

Böyle kendini anlatmakla olmuyor. Aklınızda müziğe adım atmak ya da çocuğunuzu müziğe başlatmak varsa, gelin, kendiniz imkanlarımızı görün, deneme derslerimize ücretsiz katılın ve kendiniz karar verin. Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Çayeli Müzik Okulu rock gruplarından Metal Jr sahnede

Dünyanın en genç rock grubu Metal Jr sahnemizde

Bize ulaşın!

Yeni Pazar Mah. Hopa Cad. Şahin Apt. No:156/B 53200 Çayeli/Rize  iletisim@cayelimuzik.com Tel: 0850-346-7537 --- 0464-533-5555 --- 0543-533-33-73

Ayrıntılarınız gönderildi

bottom of page